На території двох громад Черкащини зафіксували випадки сальмонельозу

26 Травня 2026, 07:56
0

За результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції за період із 18 по 24 травня 2026 року (21-й тиждень року) в області зареєстрували 32 випадки захворювання на ГКІ. Повідомляють про це в Черкаському обласному ЦКПХ.

На територіях об’єднаних територіальних громад на гострі кишкові інфекції захворіли:

  • у Черкаському районі – 12 осіб,
  • Уманському – 14 осіб,
  • Звенигородському – 5 осіб,
  • Золотоніському – 1 особа.

У структурі зареєстрованих ГКІ гастроентероколіти встановленої етіології становили – 62,5%, гастроентероколіти невстановленої етіології – 31,25%, сальмонельоз – 6,25%. Частка ротавірусної інфекції серед гастроентероколітів встановленої етіології становила 25%.

Спорадичні випадки сальмонельозу реєстрували на територіях Уманської та Медведівської територіальних громад.

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

 

 

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x