На території двох громад Черкащини зафіксували випадки сальмонельозу
За результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції за період із 18 по 24 травня 2026 року (21-й тиждень року) в області зареєстрували 32 випадки захворювання на ГКІ. Повідомляють про це в Черкаському обласному ЦКПХ.
На територіях об’єднаних територіальних громад на гострі кишкові інфекції захворіли:
- у Черкаському районі – 12 осіб,
- Уманському – 14 осіб,
- Звенигородському – 5 осіб,
- Золотоніському – 1 особа.
У структурі зареєстрованих ГКІ гастроентероколіти встановленої етіології становили – 62,5%, гастроентероколіти невстановленої етіології – 31,25%, сальмонельоз – 6,25%. Частка ротавірусної інфекції серед гастроентероколітів встановленої етіології становила 25%.
Спорадичні випадки сальмонельозу реєстрували на територіях Уманської та Медведівської територіальних громад.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/
