На війні загинув нацгвардієць зі Сміли

26 Травня 2026, 14:59
0

Смілянська громада прощатиметься із молодшим сержантом Величком Віталієм Вікторовичем 1983 року нродження.

На зображенні може бути: текст «л.й BEЛИ4KO 2)Rh Rh»

Віталій Величко був стрільцем-кухарем 3-го відділення 1-го взводу оперативного призначення 12-ї роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 4-го батальйону оперативного призначення військової частини Національної гвардії України.

Майже три роки захисник перебував у статусі зниклого безвісти. Нещодавно ж надійшло підтвердження, що 9 липня 2023 року в Бахмутському районі Донецької області, виконуючи бойові завдання із захисту Батьківщини, Віталій загинув.

Траурна церемонія прощання відбудеться 27 травня, об 11:00, у Покровській церкві.

Жителів громади просять прийти вшанувати воїна і на колінах провести його останнім земним шляхом.

У Віталія залишилися батьки, дружина, рідні і друзі.

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x