На війні загинув нацгвардієць зі Сміли
Смілянська громада прощатиметься із молодшим сержантом Величком Віталієм Вікторовичем 1983 року нродження.

Віталій Величко був стрільцем-кухарем 3-го відділення 1-го взводу оперативного призначення 12-ї роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 4-го батальйону оперативного призначення військової частини Національної гвардії України.
Майже три роки захисник перебував у статусі зниклого безвісти. Нещодавно ж надійшло підтвердження, що 9 липня 2023 року в Бахмутському районі Донецької області, виконуючи бойові завдання із захисту Батьківщини, Віталій загинув.
Траурна церемонія прощання відбудеться 27 травня, об 11:00, у Покровській церкві.
Жителів громади просять прийти вшанувати воїна і на колінах провести його останнім земним шляхом.
У Віталія залишилися батьки, дружина, рідні і друзі.
Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.