Новий транш допомоги від Черкаської області передали військовим

26 Травня 2026, 21:08
0

Генератори та зарядні станції. Новий транш допомоги від області передали відразу у два підрозділи ЗСУ. Про це інформує начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.  

– Активно працюємо над складовими Комплексного плану стійкості Черкаської області, – зазначив він. – Водночас дбаємо і про енергостійкість наших оборонців.

Генератори та зарядні станції придбали за кошт обласної програми територіальної оборони. Загалом на майже 5,5 млн грн.

– Продовжуємо конвертувати нашу вдячність за захист у підтримку ЗСУ, – наголосив Ігор Табурець. – Разом із громадами, партнерами та соціально відповідальним бізнесом. І вже формуємо нову партію допомоги, відповідно до запитів підрозділів.

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

 

 

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x