У Жашкові чоловік погрожував дружині гранатою: поліція відкрила провадження
25 травня, близько 16:00, до відділу поліції в місті Жашків надійшло повідомлення від 31-річної місцевої жительки.
Жінка заявила, що її чоловік вчиняє домашнє насильство та погрожує їй гранатою, інформують у пресслужбі ГУНП України в Черкаській області.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Під час огляду правоохоронці виявили в господарському приміщенні 4 гранати із запалами та близько 50 набоїв.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 КК України. Розслідування триває.

Крім того, на 38-річного порушника склали адміністративні протоколи за ст. 173, ст. 173-2 та ст. 185 КУпАП. Адміністративні матеріали направлено до суду.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/