В Умані прощатимуться із захисником, котрий загинув на війні
28 Травня 2026, 18:59
0
На фронті російсько-української війни загинув сержант Віштак Вʼячеслав Васильович 1977 року народження. Про це повідомила голова Уманської міської ради Ірина Плетньова.

Прощання з воїном відбудеться 29 травня: о 10:00 – прощання за місцем проживання В’ячеслава (вул. Петра Калнишевського, 91), об 11:00 – панахида за загиблим у Свято-Троїцькій Церкві ПЦУ, об 11:50 – загальноміське вшанування захисника («живий коридор» від Обеліску слави).
Поховають воїна на Алеї Героїв (Софіївська Слобідка).
Місцевих жителів просять долучитися до прощання з В’ячеславом Віштаком, який захищав нашу свободу і незалежність.
Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.