Черкащанина засудили на 8 років за напад на жінку і зберігання канабісу
Суд визнав винним 37-річного жителя Золотоноші у розбійному нападі з проникненням до житла та незаконному зберіганні наркотичного засобу без мети збуту (ч. 3 ст. 187, ч. 1 ст. 309 КК України). Про це йдеться у повідомленні Черкаської обласної прокуратури.
У суді довели, що в жовтні 2021 року чоловік проник до будинку 74-річної жительки села Мицалівка Золотоніського району. Під час нападу він душив жінку, погрожував їй ножем та відібрав гроші.
Також у чоловіка виявили канабіс, який він незаконно зберігав для власного вживання.
Суд визнав обвинуваченого винним та призначив йому покарання — 8 років 6 місяців позбавлення волі.
Після оголошення вироку чоловіка взяли під варту в залі суду. Наразі вирок не набрав законної сили.
Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.