На Черкащині для понад 7800 випускників пролунав останній дзвоник

29 Травня 2026, 11:52
0

У більшості шкіл Черкаської області сьогодні, 30 травня, пролунав останній дзвоник. Про це повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

За словами очільника області, цей навчальний рік став роком стійкості — складним через війну, але результативним для школярів та педагогів.

«Сьогодні в більшості шкіл області лунають “останні дзвоники” – з паузами через повітряні тривоги, однак під надійним захистом наших Сил оборони», – зазначив Ігор Табурець.

Водночас у частині навчальних закладів освітній процес триватиме до 5 та 19 червня.

Цьогоріч шкільні будні завершилися для 7805 одинадцятикласників. Попереду на випускників чекає проходження національного мультипредметного тесту та вступна кампанія.

Для проведення НМТ на Черкащині створили 40 тимчасових екзаменаційних центрів.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x