Черкаський спортсмен виборов дві нагороди на ветеранських змаганнях у Києві
29 Травня 2026, 19:57
0
Срібло і бронзу здобув командир роти ТОР на всеукраїнському турнірі з джиу-джитсу TMS Military Cup. Про це інформують в Управлінні патрульної поліції в Черкаській області.

Днями у Києві відбулися відкриті всеукраїнські змагання з бразильського джиу-джитсу серед військових та ветеранів, участь у яких взяв патрульний Ігор Миколаєнко.

Запекла боротьба, наполегливість та сила духу дали свій результат:
- 2 місце у категорії No-Gi (боротьба без кімоно);
- 3 місце у категорії Gi (боротьба в кімоно).

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.