«Професійний навігатор»: черкаські школярі відвідали міські підприємства
У Черкаській загальноосвітній школі №19 реалізували проєкт «Професійний навігатор».
Як повідомили в департаменті освіти і гуманітарної політики, авторами проєкту є Юлія Грабова та Віталіна Постоєнко. Ініціативу втілили в межах грантів голови Черкаської міської ради у сфері загальної середньої освіти.
Протягом 26–27 травня 36 учнів Черкаської СШ №3, Черкаської ЗОШ №6, Черкаської СШ №17, ПМГ, Черкаської ЗОШ №19 та ФІМЛІ мали можливість ознайомитися з практичною діяльністю провідних підприємств міста. Зокрема, школярі відвідали Черкаську обласну лікарню (приймальне та реабілітаційне відділення), ТОВ «Черкасихліб ТД», ТОВ «Ukravit Science Park» та ПАТ «Волошкове поле».
Окремим етапом програми стало професійне тестування, яке провела фахівчиня Черкаського обласного центру зайнятості Тетяна Мироненко. Учні пройшли визначення професійного типу особистості та взяли участь в інтерактиві «Мої домінуючі здібності», що дозволило краще зрозуміти власні сильні сторони та можливі професійні напрями.

На підсумковому заході учасникам вручили дипломи, подарунки і подяки.
Наприкінці учасники переглянули відеозвіт двох днів.
Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.