Черкаські футзалісти – серед найсильніших за результатами чемпіонату України
30 Травня 2026, 13:48
0
Днями у київському Будинку футболу відбулася церемонія нагородження команд чемпіонату України з футзалу 2025/26 Вищої ліги серед жінок, де нагороди вручили й черкасцям.

За інформацією директора МСК «Дніпро» Юрія Гончарова, за результатами змагань черкаський клуб завоював срібло.

Крім того, капітан команди Вероніка Кириченко стала найкращою бомбардиркою чемпіонату України з футзалу серед жінок Вищої ліги сезону 2025–2026, забивши 20 м’ячів.

Наставника команди Юрія Криштопа визнали найкращим тренером сезону.

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.