Черкаські футзалісти – серед найсильніших за результатами чемпіонату України

30 Травня 2026, 13:48
0

Днями у київському Будинку футболу відбулася церемонія нагородження команд чемпіонату України з футзалу 2025/26 Вищої ліги серед жінок, де нагороди вручили й черкасцям.

За інформацією директора МСК «Дніпро» Юрія Гончарова, за результатами змагань черкаський клуб завоював срібло.

Крім того, капітан команди Вероніка Кириченко стала найкращою бомбардиркою чемпіонату України з футзалу серед жінок Вищої ліги сезону 2025–2026, забивши 20 м’ячів.

Наставника команди Юрія Криштопа визнали найкращим тренером сезону.

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x