В Умані поховали загиблого на війні сержанта
30 Травня 2026, 15:36
0
29 травня Уманська громада провела в останню путь свого земляка, сержанта В’ячеслава Васильовича Віштака.

Рідні, друзі, побратими, представники міської влади та небайдужі жителі громади зібралися, щоб віддати шану воїнові, який захищав свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

Чин відспівування загиблого воїна відбувся у Свято-Троїцькій Церкві ПЦУ. Після цього уманчани долучилися до загальноміського вшанування Героя, утворивши «живий коридор» від Обеліску Слави.

Схиливши голови та тримаючи в руках державні прапори, жителі громади провели захисника в його останню земну дорогу.

Поховали В’ячеслава Віштака на Алеї Героїв (Софіївська Слобідка).

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.
