На Чигиринщині з річки витягли 400 метрів сіток із рибою
Працівники Державної екологічної інспекції Центрального округу спільно з правоохоронцями виявили факти порушення природоохоронного законодавства.
29 травня в адміністративних межах села Адамівка Чигиринського району виявили і вилучили 5 безгосподарських мисинових сіток загальною довжиною близько 400 м, у яких була свіжовиловлена риба: лящ – 5 шт., карась – 2 шт., сазан – 1 шт., бичок – 2 шт.
Загальна сума збитків становить 18 241 грн.
Фахівці склали акт безхазяйного майна й передали матеріали до правоохоронних органів з метою встановлення й притягнення до відповідальності осіб, винних у скоєнні правопорушень.
Відповідно до вимог чинного законодавства водні живі біоресурси, які перебували у сітках та мали ознаки життя, повернули у річку.
Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.