На Чигиринщині з річки витягли 400 метрів сіток із рибою

31 Травня 2026, 21:03
0

Працівники Державної екологічної інспекції Центрального округу спільно з правоохоронцями виявили факти порушення природоохоронного законодавства.

29 травня в адміністративних межах села Адамівка Чигиринського району виявили і вилучили 5 безгосподарських мисинових сіток загальною довжиною близько 400 м, у яких була свіжовиловлена риба: лящ – 5 шт., карась – 2 шт., сазан – 1 шт., бичок – 2 шт.

Загальна сума збитків становить 18 241 грн.

Фахівці склали акт безхазяйного майна й передали матеріали до правоохоронних органів з метою встановлення й притягнення до відповідальності осіб, винних у скоєнні правопорушень.

Відповідно до вимог чинного законодавства водні живі біоресурси, які перебували у сітках та мали ознаки життя, повернули у річку.

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x