Черкаські ветерани вибороли нагороди на всеукраїнському турнірі

2 Червня 2026, 08:01
0

Ветерани російсько-української війни з Черкас успішно виступили на всеукраїнських спортивних змаганнях «UNBROKEN GAMES 2026», які відбулися 29–31 травня у Львові. Про це інформують у Черкаській міській раді.

Цьогоріч турнір об’єднав майже 600 учасників з усієї України, серед яких ветерани війни та військовослужбовці. Головна мета змагань – підтримка незламного духу, фізичної та психологічної реабілітації захисників і захисниць через спорт.

Гідно представили Черкаси спортсмени МСК «Дніпро», які продемонстрували високий рівень майстерності у змаганнях із настільного тенісу.

Олексій Юхимець здобув перше місце серед аматорів, а Юрій Кунець виборов срібну нагороду серед професіоналів.

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x