Черкаські ветерани вибороли нагороди на всеукраїнському турнірі
Ветерани російсько-української війни з Черкас успішно виступили на всеукраїнських спортивних змаганнях «UNBROKEN GAMES 2026», які відбулися 29–31 травня у Львові. Про це інформують у Черкаській міській раді.
Цьогоріч турнір об’єднав майже 600 учасників з усієї України, серед яких ветерани війни та військовослужбовці. Головна мета змагань – підтримка незламного духу, фізичної та психологічної реабілітації захисників і захисниць через спорт.
Гідно представили Черкаси спортсмени МСК «Дніпро», які продемонстрували високий рівень майстерності у змаганнях із настільного тенісу.
Олексій Юхимець здобув перше місце серед аматорів, а Юрій Кунець виборов срібну нагороду серед професіоналів.

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.