Монастирищина зустріла захисника, який повернувся з полону
2 Червня 2026, 15:07
0
Монастирищенська громада зустріла Ярослава Слюсаренка – воїна, який повернувся додому після ворожого полону. Про це повідомили в Монастирищенській громаді.
Із 15 серпня 2024 року захисник вважався зниклим безвісти. Згодом стало відомо: Ярослав перебуває в російському полоні.
1 червня привітати мужнього захисника прийшли рідні, друзі та знайомі воїна.
Нагадаємо, нещодавно жителі Іркліївської громади зустріли звільненого з російського полону військовослужбовця Руслана Панченка. Захисник повернувся додому під час нещодавнього обміну полоненими після майже двох років неволі
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/