Монастирищина зустріла захисника, який повернувся з полону

2 Червня 2026, 15:07
0

Монастирищенська громада зустріла Ярослава Слюсаренка – воїна, який повернувся додому після ворожого полону. Про це повідомили в Монастирищенській громаді.

Із 15 серпня 2024 року захисник вважався зниклим безвісти. Згодом стало відомо: Ярослав перебуває в російському полоні.

1 червня привітати мужнього захисника прийшли рідні, друзі та знайомі воїна.

Нагадаємо, нещодавно жителі Іркліївської громади зустріли звільненого з російського полону військовослужбовця Руслана Панченка. Захисник повернувся додому під час нещодавнього обміну полоненими після майже двох років неволі

 

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

 

 

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x