У Черкасах нагородили переможців міського шахового турніру

2 Червня 2026, 21:03
0

У Черкасах завершилися міські змагання з шахів «Кубок міського голови – 2026».

Учасників та переможців турніру привітала заступниця Черкаського міського голови Анастасія Чубіна, яка вручила нагороди призерам. Про це повідомляють у пресслужбі Черкаської міської ради.

Переможцями стали: Надія Баджурак (серед дівчат), Марк Рева (до 10 років), Ярослав Євсєєв (до 12 років).

У фінальному турнірі І місце здобув Артем Удод, ІІ місце – Максим Пустовіт, ІІІ місце – Дмитро Тарасенко.

 

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

 

 

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x