У Черкасах нагородили переможців міського шахового турніру
2 Червня 2026, 21:03
0
У Черкасах завершилися міські змагання з шахів «Кубок міського голови – 2026».

Учасників та переможців турніру привітала заступниця Черкаського міського голови Анастасія Чубіна, яка вручила нагороди призерам. Про це повідомляють у пресслужбі Черкаської міської ради.

Переможцями стали: Надія Баджурак (серед дівчат), Марк Рева (до 10 років), Ярослав Євсєєв (до 12 років).
У фінальному турнірі І місце здобув Артем Удод, ІІ місце – Максим Пустовіт, ІІІ місце – Дмитро Тарасенко.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/
