У школах Черкас оновлюють їдальні та харчоблоки
У закладах освіти Черкас триває підготовка до нового етапу реформи шкільного харчування.
Заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна разом із представниками департаменту освіти оглянула хід капітального ремонту харчоблоку в Черкаській ЗОШ №32.
У закладі модернізують виробничі приміщення та облаштовують сучасну їдальню. Аналогічні роботи тривають і в Черкаському науковому фізико-математичному ліцеї. Про це інформують у пресслужбі Черкаської міської ради.
Місто готується до впровадження безоплатного гарячого харчування для учнів 1–11 класів із 1 вересня та адаптує заклади освіти до нових стандартів організації харчування.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/