У Драбівській громаді розпочали ремонт доріг
Стартував ремонт дороги, що з’єднує селище Драбів із селом Михайлівка. Про це поінформувала голова Драбівської селищної ради Світлана Орел.
«На ці роботи з бюджету громади спрямовано 3 млн 100 тис. грн. Це – кошти наших жителів, і ми вкладаємо їх у те, що справді важливо: безпеку, комфорт і розвиток, – наголосила пані Світлана. – Дорога між Драбовом і Михайлівкою – це не просто транспортне сполучення. Це щоденний шлях до роботи, школи, лікарні, соціальних послуг. Це можливість швидкого реагування екстрених служб, зручність для бізнесу та фермерів, які перевозять продукцію. Це якість життя людей, які живуть і працюють у громаді. Ми інвестуємо в дороги, тому що це основа розвитку кожного населеного пункту».

Ремонт доріг у громаді триває, жителів інформуватимуть про подальші етапи робіт.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/