У складі національної збірної з ампфутболу – двоє спортсменів із Черкас
2 Червня 2026, 19:01
0
Двоє черкаських гравців отримали виклик до лав національної збірної України з ампфутболу.
Як повідомив директор МСК «Дніпро» Юрій Гончаров, це Станіслав Стас Капля та Сергій Швидкий.
Уже 20–21 червня вони представлятимуть країну на міжнародному турнірі AMP FOOTBALL CUP 2026 у Варшаві, де збірна України зіграє проти сильних суперників – національних команд Польщі та США.
Читайте «Нову Добу» в соцмережах:
Ще більше новин — на сайті.