У Кам’янці попрощалися із сержантом, який вважався безвісти зниклим

3 Червня 2026, 10:03
0

У Кам’янці в останню путь провели полеглого на війні захисника Валерія Дмитровича Оношка.

Валерій служив навідником мотопіхотного відділення. Свій бойовий шлях він розпочав іще в 2022 році.

Зв’язок із воїном обірвався 16 лютого 2024 року. Після тривалого періоду тіло захисника вдалося ідентифікувати за результатами експертного дослідження.

Установлено, що сержант Оношко загинув під час виконання військового обов’язку поблизу населеного пункту Первомайське Покровського району Донецької області внаслідок мінометного обстрілу.

 

За інформацією Кам’янської міської ради

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

 

 

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x