На вулиці Онопрієнка в Черкасах з’явилася нова парковка

3 Червня 2026, 19:49
0

На вулиці Онопрієнка в Черкасах облаштували новий паркувальний майданчик.

Як зазначив Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, парковку створили на прохання працівників навчального закладу та жителів мікрорайону, які тривалий час відчували нестачу місць для паркування.

Новий майданчик розрахований на близько 100 автомобілів. Очікується, що це допоможе розвантажити рух на вулиці Онопрієнка та покращити заїзд громадського транспорту.

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

 

 

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x