У Черкасах відбулася акція у пам’ять про дітей, яких убила росія
4 Червня 2026, 10:44
0
У черкаському сквері «Юність» 4 червня відбулася акція «Голоси дітей». Цього дня вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України.

Від початку повномасштабного вторгнення в Україні загинуло понад 700 дітей, серед них – семеро черкащан:
- Іван Одайський (1,5 року),
- Уляна Тройчук (8 років),
- Аліна Барченко (10 років),
- Софія Шульга (11 років),
- Олексій Лисак (15 років),
- Кирило Писарєв (17 років),
- Богдан Сергеєв (8 років).

У сквері відбувся спільний молебень, учасники пам’ятної акції пов’язали на дерева дзвіночки як символ голосів, що назавжди замовкли. До заходу долучилися вихованці Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Теплий дім».

Як минув захід – дивіться у відео «Нової Доби»:
Фото – з соцмереж начальника Черкаської ОВА
Читайте «Нову Добу» в соцмережах:
Ще більше новин — на сайті.