У Черкасах відбулася акція у пам’ять про дітей, яких убила росія

4 Червня 2026, 10:44
0

У черкаському сквері «Юність» 4 червня відбулася акція «Голоси дітей». Цього дня  вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України.

Від початку повномасштабного вторгнення в Україні загинуло понад 700 дітей, серед них – семеро черкащан:

  • Іван Одайський (1,5 року),
  • Уляна Тройчук (8 років),
  • Аліна Барченко (10 років),
  • Софія Шульга (11 років),
  • Олексій Лисак (15 років),
  • Кирило Писарєв (17 років),
  • Богдан Сергеєв (8 років).

У сквері відбувся спільний молебень, учасники пам’ятної акції пов’язали на дерева дзвіночки як символ голосів, що назавжди замовкли. До заходу долучилися вихованці Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Теплий дім».

Як минув захід – дивіться у відео «Нової Доби»:

Фото – з соцмереж начальника Черкаської ОВА

Читайте «Нову Добу» в соцмережах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x