В Уманському районі екоінспекція витягла з води сітки з незаконно виловленою рибою

4 Червня 2026, 20:03
0

Під час природоохоронного рейду на річці Гірський Тікич поблизу Юрпільської ГЕС інспектори Держекоінспекції Центрального округу виявили й вилучили з водойми дві мисинові сітки загальною довжиною 60 метрів.

Це сталося 3 червня в адміністративних межах села Чорна Кам’янка Уманського району.

З незаконних знарядь лову витягли й повернули до природного середовища 25 водних біоресурсів: 24 карасів та 1 ляща.

Фахівці склали акти про виявлення безхазяйного майна. Матеріали передали до правоохоронних органів для встановлення осіб, причетних до порушення природоохоронного законодавства, та притягнення їх до відповідальності.

Читайте «Нову Добу» в соцмережах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x