Десятеро черкащан вибороли нагороди на змаганнях із боксу у Києві
У столиці визначили переможців і призерів «Кубку Києва», серед них є і черкащани. Про це інформує Федерація боксу Черкащини.
Загалом 10 представників Черкаської області вибороли нагороди всеукраїнського турніру «Кубок Києва» з боксу на призи братів Кличків. Він упродовж тижня тривав у столиці та обʼєднав 142 учасників.

Так, учасники із нашої області вибороли чотири “золоті”, пʼять “срібних” та одну “бронзову” нагороду.
Чемпіонами «Кубку Києва» стали:
48 кг – Анна Курапатова (Корсунь-Шевченківський),
60 кг – Павло Тімощенко (Умань),
70 кг – Максим Ніженський (Умань),
75 кг – Павло Романов (Умань).

Тімощенко та Романов виконали норматив майстра спорту.
Срібні призери «Кубку Києва»:
48 кг – Анастасія Коваленко (Умань)
51 кг – Марія Маковоз (Черкаси, Багачеве)
50 кг – Ілля Алябʼєв (Умань)
60 кг – Ігор Семончук (Умань)
75 кг – Арсеній Резніченко (Умань)
Бронзовий призер «Кубку Києва» (55 кг) – Артем Столярчук (Умань).
Читайте «Нову Добу» в соцмережах:
Ще більше новин — на сайті.