Десятеро черкащан вибороли нагороди на змаганнях із боксу у Києві

4 Червня 2026, 15:59
0

У столиці визначили переможців і призерів «Кубку Києва», серед них є і черкащани. Про це інформує Федерація боксу Черкащини.

Загалом 10 представників Черкаської області вибороли нагороди всеукраїнського турніру «Кубок Києва» з боксу на призи братів Кличків. Він упродовж тижня тривав у столиці та обʼєднав 142 учасників.

На зображенні може бути: текст «A পापर MR UKR»

Так, учасники із нашої області вибороли чотири “золоті”, пʼять “срібних” та одну “бронзову” нагороду.

Чемпіонами «Кубку Києва» стали:

48 кг – Анна Курапатова (Корсунь-Шевченківський),

60 кг – Павло Тімощенко (Умань),

70 кг – Максим Ніженський (Умань),

75 кг – Павло Романов (Умань).

Немає опису світлини.

Тімощенко та Романов виконали норматив майстра спорту.

Срібні призери «Кубку Києва»:

48 кг – Анастасія Коваленко (Умань)

51 кг – Марія Маковоз (Черкаси, Багачеве)

50 кг – Ілля Алябʼєв (Умань)

60 кг – Ігор Семончук (Умань)

75 кг – Арсеній Резніченко (Умань)

Бронзовий призер «Кубку Києва» (55 кг) – Артем Столярчук (Умань).

Читайте «Нову Добу» в соцмережах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x