На Канівщині прощатимуться із полеглим на фронті захисником
У п’ятницю, 19 червня, у Ліплявській громаді, що на Канівщині, проведуть в останню путь полеглого на фронті захисника Володимира Педченка.
Володимир Олександрович народився в селі Прохорівка, де минули його дитячі та юнацькі роки. Після закінчення 9 класів у селі Сушки він продовжив навчання у Келебердянській школі. У 2005 році вступив до професійного училища №23 міста Канева, де здобував обрану професію.

У липні 2023 року Володимир став на захист України. Він служив у складі 36-ї окремої бригади морської піхоти на посаді матроса, стрільця-снайпера.
18 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання у населеному пункті Кринки Херсонської області Володимир Педченко загинув. Йому було 35 років.
За інформацією Ліплявської громади
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/
