У Каневі попрощаються із захисником, який понад рік вважався зниклим безвісти

24 Червня 2026, 14:03
0

Канівська громада знову в жалобі. Захищаючи Україну від російських загарбників загинув земляк, військовослужбовець Віталій Білан.

Захисник народився 22 грудня 1976 року в Каневі. Навчався у загальноосвітній школі №3, згодом здобув професію у Канівському вищому професійному училищі. Значну частину свого трудового життя присвятив рідному місту – понад 20 років працював зварювальником у комунальному підприємстві «ЖЕК».

захисник Віталій Білан

Після мобілізації став на захист України. Проходив службу на посаді стрільця – помічника гранатометника 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 1 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону однієї з військових частин.

Вірний військовій присязі та українському народові, солдат Віталій Білан загинув 2 лютого 2025 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Більше року він вважався зниклим безвісти, і лише нещодавно рідні отримали офіційне підтвердження його загибелі. Йому назавжди 48 років.

У загиблого Героя залишилися мама, брат, вітчим та діти.

Поховають захисника у четвер, 25 червня, на центральному кладовищі (Алея Слави). Церемонія прощання відбудеться о 13:00 в Успенському соборі. Відповідно до розпорядження міського голови у громаді в цей день оголошено День жалоби та трауру.

 

За інформацією Канівської міської ради

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

 

 

 

 

 

guest

0 Коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x