Підсумки «Доби»

Дата: 2-05-2018, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
Прокуратура перевірила стан організації медичного обслуговування в’язнів, які страждають на тяжкі соматичні, інфекційні та соціально небезпечні захворювання, в установах Державної кримінально-виконавчої служби в Черкаській області. Установлено непоодинокі грубі порушення вимог Кримінально-виконавчого кодексу України.


У Тальному упав технічний поверх 5-поверхового будинку. На місці працюють фахівці. Вони мають ухвалити рішення про відселення. Його звели наприкінці 80-х років минулого століття. За словами мешканців, в домі вже давно протікав дах.


Актуально.
«Черкаські Мавпи» стали чемпіонами Суперліги Парі-Матч. У фінальній серії БК «Черкаські Мавпи» перемогли БК «Дніпро» з рахунком 3:0 та здобули золоті нагороди Суперліги Парі-Матч. У третьому матчі наші хлопці не залишили шансів супернику та перемогли з рахунком 79:66


Число.
40 кілограмів карасів і лящів перевозив мопедом черкасець. Рибу вилучили. Її походження і кінцевий шлях, куди направлявся мопедист без водійського посвідчення тепер з’ясовують слідчі Черкаського відділу поліції.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода