Педагогів Черкас запрошують на зустріч із переможцем Global Teacher Prize Ukraine

6 Серпня 2026, 17:00
0
артур пройдаков

До Черкас на зустріч із педагогами 24 серпня приїздить учитель української мови й літератури Артур Пройдаков – переможець Global Teacher Prize Ukraine і перший українець, який увійшов до 10-ки найкращих учителів світу за версією Global Teacher Prize 2023.

Під час зустрічі учасники матимуть можливість долучитися до дискусії про сучасну освіту, мотивацію до навчання та виклики, які сьогодні постають перед учителями, батьками й учнями.

Також Артур Пройдаков виступить із мотиваційною промовою у форматі TEDx, поділиться власною історією успіху та розповість про силу освіти, яка здатна змінювати життя.

У програмі заходу також – презентація книги «Ну хто так робить?! Як навчити дитину вчитися», автограф-сесія та можливість придбати видання.

Організатори запрошують педагогів долучитися до події, щоб отримати нові ідеї, натхнення та практичні інструменти для професійного розвитку.

Час і місце проведення повідомлять зареєстрованим учасникам електронною поштою. Охочим долучитися треба заповнити реєстраційну форму.

артур пройдаков

Читайте «Нову Добу» в соцмережах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

guest

0 Коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x