Вогнеборці підготувалися до лісових пожеж

Дата: 12-04-2014, 13:33

Вогнеборці підготувалися до лісових пожеж
11 квітня рятувальники проінспектували лісові масиви Уманщини. Вони побували у Собківському, Юрківському та Синицькому лісництвах. Про це „Нова Доба” дізналася в управлінні ДСНС україни в Черкаській області

Вогнеборці перевірили стані мінералізованих смуг, протипожежних розривів та заслонів, а також наявність засобів пожежогасіння: мотопомп, пожежних напірних рукавів, бульдозерів, тракторів з причіпами, лісових плугів, автомобілів-всюдиходів, лопат, сокир, граблів, бензопилок, ранцевих оприскувачів, спецодягу та засобів першої медичної допомоги в лісових пожежних станціях.

- Наближається весняно-літній пожежонебезпечний період. Зовсім скоро травневі свята, відповідно збільшиться наплив відпочивальників до лісових масивів, а отже – зросте й небезпека виникнення лісових пожеж, - коментує начальник Уманського РВ Управління ДСНС у Черкаській області Олександр Лебідь. – Тому, працюючи на попередження надзвичайних подій, наші співробітники спільно з уповноваженими особами ДП «Уманське лісове господарство» здійснили перевірку забезпечення пожежної безпеки території лісового фонду.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода