Підсумки «Доби»

Дата: 15-05-2018, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
40-річний житель Сміли, керуючи своїм транспортним засобом збив 64-річного чоловіка і втік з місця пригоди. На території області було введено план перехват в результаті якого автомобіль втікача було виявлено та зупинено. Чоловік, що був за кермом, визнав, що саме він був за кермом і винен. Він був тверезим, але пояснити свої дії поліцейським не зміг. Наразі відкрито кримінальне провадження.


Пляжний сезон у Черкасах стартує традиційно 1 червня. Готовність місць масового відпочинку людей на водних об’єктах до купального сезону перевірила спеціальна комісія. придатними для літнього відпочинку на воді визнали 4 пляжі: три комунальних («Соснівський-1», «Пушкінській» та «Смілянський») та один приватний – «Бочка». Решта обстежених територій, серед яких «Рив’єра» та «Живчик», мають низку недоліків, тож відпочивати там можна лише на свій страх і ризик.


Актуально.
В сільськогосподарських підприємствах області підходить до завершення комплекс весняно-польових робіт. Станом на 14 травня посіяно 380 тис. га, що (становить 87% до плану) ярих зернових та зернобобових культур.


Число.
Понад 300 черепів зі слідами рубаних ран дослідили на Черкащині. Археологи завершили досліджувати унікальне поховання середини 17 століття в Чигирині на Замковій Горі.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода