Морські багатоборці змагалися у Черкасах

Чемпіонат України з морського багатоборства серед жінок, та юніорів середньої вікової групи (13-15 років) та чемпіонат України з морського триборства серед юнаків 16-18 років приймав Київ з 18 по 22 травня 2018 року. Про це «Новій Добі» стало відомо з сайту «Чемпіон».

Змагання проводилися на дистанції 200 м плавання, 800м кросу, стрільба із пневматичного пістолету, вітрильні перегони й веслування на 1000 метрів на морських шлюпках Ял-4.

Результати:

Серед жінок в командному заліку збірна команда Черкаської області у складі: Кошова Фаїна, Кацуба Марія, Зінченко Софія, Батир Вікторія, Бадрак Єлизавета – посіла І місце, ІІ місце – команда м. Києва, ІІІ місце команда Київської області.

В особистому заліку чемпіонкою України стала Кошова Фаїна – вихованка ОК ДЮСШ «Спартак», 2 місце – Кацуба Марія (КДЮСШ Черкаської міської ради) з «бронзою» завершила змагання Шевцова Ольга (м. Київ).

Юніорська збірна Черкаської області (Скринський Денис, Свірідов Богдан, Юрко Владислав, Мельник Данил, Бородій Владислав) виборола І місце у чемпіонаті України з багатоборства, призерами в особистому заліку стали вихованці КДЮСШ Черкаської міської ради:

1 місце – Юрко Владислав,
2 місце – Скринський Денис,
3 місце – Бородій Владислав.
Команда КДЮСШ ЧМР (Круть Максим, Заїка Владислав, Паламарчук Максим, Гіллмор Яків, Асонов Максим) посіла ІІІ місце у змаганнях.

Серед юніорів 2000-2003 року народження у чемпіонаті України з морського триборства 1 місце – Снесар Денис (КДЮСШ Черкаської міської ради), 2 місце – Новохатько Єгор (ОК ДЮСШ «Спартак»), 3 місце – Божко Даниіл (КДЮСШ Черкаської міської ради).