Черкаські веслувальники у трійці переможців всеукраїнських змагань

Цими вихідними у Южному (Одеська область) відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» «Кубок Чорного моря». Про це «Нова Доба» дізналася із сайту «Чемпіон».

За нагороди змагалися кращі веслувальники України з Одеської, Дніпропетровської, Київської, Чернігівської, Житомирської, Полтавської, Львівської,Херснської, Черкаської областей та команди спортсменів з Молдови.

Черкаська область на цих змаганнях була представлена веслувальниками з команди «КАЙМАН».

За результатами проведених численних гонок наші веслувальники пройшли до фінального заїзду на дистанції 200 метрів у класі човнів «опен» Д-12 (відкритий клас) у якому посіли 3 місце поступившись командам «Західний вітер» та «Отаман-1»:

місце – Західний вітер (Ковель) – 1, 02, 43
місце – Отаман – 1 (Львів) – 1, 02, 81
місце – Кайман – 1 (черкаська область) – 1, 03, 10
За нагороди у цьому виді змагалися 16 екіпажів.

На дистанції 1000 метрів у цьому ж виді спортсмен Черкаської області посіли 5 місце з-поміж 16 команд.