Гороскоп від «Доби»

Дата: 20-06-2018, 08:00

Гороскоп від «Доби»
Овен. На початку дня намагайтеся не перевтомлюватися і частіше змінювати вид діяльності. Колеги можуть допомогти у вирішенні складного питання. У другій половині дня можуть виникнути складнощі з отриманням грошей. Потрібно відволікти увагу на більш прості справи. Увечері краще побути вдома і не відвідувати гучні місця і розважальні центри.

Телець. У першій половині дня подбайте про вирішення організаційних питань та розробку планів. Обговоривши свої напрацювання з партнерами, ви зможете отримати підтримку з боку впливової особи. У другій половині дня недоброзичливці можуть створити перешкоди для реалізації ідей. Слід проявити наполегливість на переговорах, для того, щоб отримати бажане.

Близнюки. Цей день варто присвятити налагодженню ділових контактів і побудові нових зв'язків. Використовуйте свою чарівність, щоб вплинути на перебіг важливих переговорів. У другій половині дня варто приділити увагу роботі з документацією. Ви знайдете нестандартне рішення, що допоможе вирішити складне питання. Увечері зустріньтеся з друзями, або пройдіться по магазинах, щоб відволіктися.

Рак. У першій половині дня вам варто розібратися з усіма паперовими справами. Вам вдасться викрити змову, що дозволить уникнути втрат. У другій половині дня вам потрібно наполягати на своєму рішенні і переконати опонентів у своїй правоті. Увечері слід відволіктися від буденних справ – спробуйте те, про що давно мріяли.

Лев. Цей день варто присвятити розробці нових ідей і стратегії дій. Вам сьогодні варто прислухатися до порад колег. У другій половині дня можлива зустріч із впливовою особою. Впевненість у своїх діях допоможе вам досягти гарного результату.

Діва. Початок дня підходить для колективної роботи над попередніми помилками і недоліками. Конструктивна критика може виявитися корисною і дозволить досягти успіху. У другій половині дня намагайся не втручатися в чужі конфлікти, це може призвести до втрати репутації. Будьте обережними у спілкуванні з партнерами і не розголошуйте професійні таємниці. Увечері на вас чекає приємний сюрприз.

Терези. Цей день варто присвятити здобуттю нових знань і корисних навичок. Намагайтеся використовувати свої таланти, щоб продемонструвати високий результат. У другій половині дня слід переключити свою увагу на вирішення питань, пов'язаних з юриспруденцією. Увечері пройдися по магазинах, щоб оновити свій гардероб.

Скорпіон. У першій половині дня вам вдасться вирішити кілька важливих питань за допомогою поради. Спробуйте змінити звичну стратегію дій, щоб поліпшити свої результати. У другій половині дня переговори з партнерами можуть затягнутися через непередбачені обставини. Можлива неочікувана фінансова підтримка, яка допоможе в реалізації планів. Увечері варто вирушити в якесь незвичайне кафе, щоб вражаюче провести час.

Стрілець. Початок дня може завдати чимало клопоту. Ваші опоненти можуть спровокувати конфлікт, щоб вплинути на рішення керівника. Не варто розраховувати на обіцяну допомогу колег, доведеться долати труднощі самотужки. Ваші зусилля матимуть успіх. Увечері не варто переїдати, краще випий кефір чи фреш. Прийміть розслаблюючу ванну.

Козеріг. Початок дня варто присвятити роботі з усунення недоліків. Допомога партнерів дозволить впоратися з вирішенням матеріальних питань. У другій половині дня приділіть увагу організаційній діяльності. Від цього буде залежати ваш подальший успіх. Увечері зустріч із друзями принесе багато приємних емоцій, вам вдасться отримати нового ділового союзника.

Водолій. У першій половині дня варто утриматися від прийняття однозначних рішень. Вам доведеться боротися за справедливість, щоб зберегти свою репутацію. У другій половині дня намагайтеся не звертати уваги на дрібні недоліки в роботі. Спробуйте переключитися на творчість і реалізацію своїх нестандартних ідей. Увечері зустріч із родичами може затягнутися.

Риби. Сьогодні ви зможете подолати кілька перешкод завдяки допомозі друга. Тримайте свої професійні таємниці в секреті від сторонніх, інакше багато чого втратите. У другій половині дня можуть виникнути складнощі під час переговорів з новими партнерами. Постарайтеся стримувати свої емоції заради досягнення поставленої мети. Вечір краще провести вдома в колі сім'ї.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода