Купайло в Легедзиному – 2018


«Цього року у нас дуже багато майданчиків – дитячі й дорослі локації. Протягом усього дня буде працювати етнолавка. Крім того, в програмі гостей чекають різноманітні майстер-класи. А після третьої години дня традиційно відбудеться відкриття музейних виставок. У тому числі вперше в Україні буде експонована печатка Богдана Хмельницького з колекції київського колекціонера Олексія Шереметьєва. Ця печатка тільки недавно була повернута в Україну», – зазначив Чабанюк.

Етносвято триватиме весь день, а ввечері 23 червня всі учасники етнофестивалю перемістяться на Купальське місце і візьмуть участь у купальських забавах – пускатимуть вінки по річці, стрибатимуть через вогнище.

«Родзинкою» фестивалю цьогоріч стане нічний допрем’єрний показ нового українського фільму «Чорний козак».

«А о 23:00 під відкритим небом буде організовано нічний допрем’єрний показ нового українського фільму «Чорний козак» за сценарієм Сашка Лірника, в якому я виступив режисером. Цей фільм ми готували майже десять років. Це ігровий повнометражний фільм майже на дві години. «Чорний козак» – волонтерський проект, в якому взяли участь близько п’ятдесяти осіб. Це допрем’єрний показ, а прем’єра фільму відбудеться в Києві, в кінотеатрі «Жовтень» трохи пізніше», – розповів Чабанюк.

Директор заповідника «Трипільська культура» також зазначив, що щороку фестиваль збирає близько двох тисяч відвідувачів і щоразу їхнє число зростає. Переважно приїжджають гості з сусідніх міст (Умань, Черкаси), проте посилюється інтерес і туристів з Києва, Одеси, Дніпра й Вінниці.

Дата: 23 - 24 червня 2018, 09:00 - 23:00
Де: с. Легедзине, Черкаська обл, Тальнівський р-н
Ціна – безкоштовно

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода