Черкаський еколог здобув срібло на Кубку світу

Днями в Італії завершився етап Кубку світу 2018 року з кікбоксингу WAKO (всі розділи). У місті Ріміні в 23 пройшов турнір Bestfighter, який зібрав рекордну для себе кількість учасників – понад 2,4 тисячі. Загалом на етап КС-2018 прибули представники 32 країн. Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби ДЕІ в Черкаській області.

Збірна України може записати ці змагання до свого активу, адже наші кікбоксери увійшли до топ-10 команд Bestfighter. Спільними зусиллями було здобуто 30 нагород, третина з яких – найвищого ґатунку. Наше загальнокомандне місце – сьоме.

На цих змаганнях здобув перемогу і черкащанин. Державноий інспектор із охорони навколишнього природного середовища Черкаської області Іван Ткаченко став срібним призером Кубку світу у ваговій категорії +91 кг (FC). Готувався до змагань наш спортсмен під керівництвом заслуженого тренера України Юрія Зубова.