Гороскоп від «Доби»

Дата: 27-06-2018, 08:00

Гороскоп від «Доби»
Овен. Якщо ви плануєте якусь грандіозну подію - зірки дають вам всі карти в руки. Ви давно мріяли про заслужений відпочинок і саме сьогодні доля вам подарує таку можливість. Тож сьогодні можна нарешті відволіктися від повсякденних турбот і спокійно подумати про своє майбутнє.

Телець.
Гороскоп на сьогодні обіцяє вам нелегкий день, проте ввечері ви зможете розслабитися в компанії своїх близьких. Цікаво, що сьогодні доля приготувала вам подарунок. Швидше за все, на зв'язок вийде людина, яку ви так давно шукали. Не пропустіть шанс налагодити з нею відносини.

Близнюки. Спробуйте не брати близько до серця те, що вам говорять сторонні. Злі язики раз у раз намагаються вибити вас зі звичної колії, але вам потрібно сьогодні тримати себе в руках і зберігати холодний розум. Якщо зумієте стриматися - отримаєте гідну винагороду.

Рак. Прийшов час платити за рахунками. Гороскоп попереджає, що ви можете опинитися в безглуздій ситуації через свої колишні помилки. Можливо, виною всьому плітки і неправдиві висловлювання, що раніше прозвучали від вас на адресу близької людини. Не варто приховувати правду - це не призведе до добра.

Лев. Вам пророкують день, наповнений турботами, що, швидше за все, будуть пов'язані з вашими родичами. Не впадайте у відчай, вони не бажають свідомо заподіяти вам шкоди, однак через свою халатність і несерйозність можуть зіпсувати настрій. Спробуйте не звертати увагу на дрібні подразники.

Діва. Невдачі, що переслідували вас протягом декількох тижнів нарешті завершаться. Але, варто пам'ятати, що все залежить тільки від вас самих. Вам сьогодні категорично не можна приймати необдумані рішення, і тим більше, впливати на рішення інших.

Терези. Гороскоп на сьогодні радить вам гарненько обміркувати, чого ви хочете від життя. Зірки говорять, що ви заплуталися і тому не в змозі тверезо оцінювати ситуацію. Не квапте події, тільки зважені кроки можуть привести вас до заповітної мети.

Скорпіон. На вас сьогодні навалиться величезна кількість турбот і клопотів, але не лякайтеся - вони будуть виключно приємними. Вас чекають великі справи дуже скоро, тому постарайтеся сьогодні впоратися з усім запланованим, щоб увійти в новий етап свого життя з відчуттям повної свободи і легкості.

Стрілець. Сьогодні ви можете стати ідеальним співрозмовником для людини, з якою раніше не спілкувалися тісно. Можливо, вам відкриються, розкажуть найпотаємніше, але ви повинні розуміти: все залишиться тільки між вами. Ви не маєте права його підвести, оскільки тоді ваша репутація постраждає остаточно і безповоротно.

Козеріг. Гороскоп говорить про те, що життя налагоджується. І не вірити зіркам у вас зовсім немає причин. Багато проблем, що тиснули і дратували, непомітно зникнуть. Для того, щоб зберегти таку позитивну динаміку, вам необхідно взяти себе в руки і почати втілювати в життя задумане. Можливо, варто змінити напрямок діяльності.

Водолій. Для вас цей день може стати справжнім випробуванням, але воно точно вам під силу. Можливо, ви захочете опустити руки, але цього у жодному разі не можна робити, інакше підхопите ще більші неприємності.

Риби. Безтурботний час потихеньку підходить до кінця і вам потрібно прийняти серйозне рішення. Не варто поспішати, кажуть зірки, та якщо у вас немає сумнівів у правильності вибору - дійте. Також не втрачайте зв’язків із людьми, до яких маєте почуття, тримайте їх своєю увагою.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода