Чемпіонат України з аматорського картингу


Чемпіонат України з аматорського картингу
Черкаси стануть одним з міст, де цього року пройде два етап Чемпіонату України з хобі-картингу. Учасниками змагань можуть стати всі охочі. А переможець всього Чемпіонату отримає статус «найсильнішого пілота українського хобі-картингу» та поїде на відпочинок у Буковель.

- Цього року турнір складається з семи етапів, які проходитимуть у різних містах країни. Нашому місту випала нагода організувати в себе аж два етапи. Один з яких буде вже цієї суботи, 7 липня. Це буде вже четвертий етап Чемпіонату, – розповідає черкаський організатор, керівник картинг-клубу Олександр Ткаченко. – Ще один етап ми прийматимемо восени. Черкаси – активне та спортивне місто, особливо по розвитку автоспорту. В місті дуже багато прихильників і навіть безпосередніх учасників різних авто дисциплін: починаючи від слалому і закінчуючи професійним ралі. Тому ми розвиваємо ще один напрямок – картинг.

Організатори зазначають, що аматорський картинг найдоступніший та найбезпечніший вид автоспорту. Він підходить абсолютно всім: дітям та дорослим, хлопцям та дівчатам.

Дата: 14 жовтня 2018, 12:00
Де: вул. Козацька, 9, р-н Річпорт (Картинг-Пейнтбол клуб в Черкасах)

Деталі за посиланням

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода