Підсумки «Доби»

Дата: 10-07-2018, 21:30

Підсумки «Доби»
Події.
На Смілянському шосе збили чоловіка. Патрульні викликали слідчих та з’ясували, що чоловік направлявся зі сторони Сміли до Черкас (це встановили з камер спостереження на заправній станції), як мікроавтобус з грузовою будкою здійснив наїзд на чоловіка, не зупинився та поїхав далі в напрямку Черкас.


На Івана Купала черкащанин насмерть забив жінку. Досудовим розслідуванням встановлено, що 54-річний чоловік у ніч на Івана Купала, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за місцем свого проживання в місті Черкаси, під час конфлікту, який виник раптово, на ґрунті неприязних відносин зі своєю знайомою, наніс чисельних ударів в життєво важливі органи потерпілої, в результаті чого потерпіла померла на місці.


Актуально.
Відразу три дорожні об’єкти відремонтують у Смілі коштом Дорожнього фонду. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко під час виїзної наради. Йдеться про вулиці Уманська, Незалежності та Трипільська. Роботи по перших двох об’єктах уже тривають.


Число.
2-річний хлопчик зник на Черкащині. Дитина загубилася на кукурудзяному полі. У пошуках задіяні сили поліції та місцеві жителі. Загалом поле прочісують 70 людей.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода