Доцент УДПУ представила свої творчі напрацювання у Буковелі

Доцент УДПУ представила свої творчі напрацювання у Буковелі

Нещодавно в «Артеку-Буковелі» відбувся Третій фестиваль дитячої книги «Читай українське», для участі в якому була запрошена доцент кафедри української літератури, українознавства та методики їх викладання УДПУ імені Павла Тичини, член Національної спілки письменників Марина Павленко. Як почесна гостя Марина Степанівна разом з літераторами Наталею Дев’ятко, Галиною Вдовиченко, Наталкою Малетич та Андрієм Бачинським провела зустрічі з юними читачами, які знаходяться на відпочинку в чудовому таборі у серці Карпат. «Нова Доба» дізналася про це з прес-служби УДПУ ім. П. Тичини.

Великою приємністю для науковця університету було зустріти серед значної кількості працівників табору випускників та студентів Уманського державного педагогічного університету. Серед них – Аліна Салій, випускниця факультету іноземної філології, яка є нині директором «Буковельського» «Артеку» і водночас головною натхненницею фестивалю; Анастасія Марищук, випускниця факультету мистецтв, яка працює методистом табору, а також була відповідальною за організацію роботи письменників та їхні зустрічі з читачами під час заходу. В тандемі із Романом Тарасюком (теж нашим студентом і неодноразовим ведучим університетських заходів) Настя виступила ведучою фестивалю «Читай українське».

Доцент УДПУ представила свої творчі напрацювання у Буковелі

Із радістю зустріла Марина Степанівна і студентів «рідного» факультету української філології Уляну Лопушанську й Аліну Ягуфарову, які із піднесенням розповідали своєму викладачеві про роботу з дітьми в якості вожатих.

Спільно із іншими письменниками Марина Павленко взяла участь у церемонії відкриття Фестивалю. Потім впродовж трьох днів провела ряд зустрічей з дітьми. Спілкування із юними «артеківцями» пройшло жваво, цікаво, із безліччю запитань. Чи не найкращим підтвердженням того є численні відгуки дітей та вожатих у соціальних мережах, де вони виставляли фото із книгами уманської письменниці та захоплено коментували зустріч із талановитим автором творів шкільної програми.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x