ЧНУ запрошує абітурієнтів здобути професію перекладача

Дата: 26-07-2018, 12:22

ЧНУ запрошує абітурієнтів здобути професію перекладача
У навчально-науковому інституті іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького готують перекладачів з англійської, французької, німецької, іспанської мов. Повідомляють у прес-службі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

ЧНУ – це єдиний заклад вищої освіти в Черкаській області, що навчає перекладачів з польської та російської мов. Друга мова (французької / німецької / польська) вивчається з нуля. Студенти, які навчаються на цих спеціальностях, мають змогу стажуватися за кордоном, брати участь у міжнародних програмах, а також навчатися в польських закладах за проектом «Подвійний диплом». Зі студентами перекладачами працюють висококваліфіковані та досвідчені викладачі з науковим ступенем, а також запрошені іноземні професори з Британії, Німеччини, Франції та Польщі. Також є можливість продовжувати навчання в магістратурі й аспірантурі.
Випускники ННІ іноземних мов можуть працевлаштоватися перекладачами, секретарями-референтами, редакторами й ведучими на телебаченні та радіо, копірайтерами і спічрайтерами, стюардами та стюардесами, гідами та працівниками турагенцій, викладачами в мовних школах.
Обирайте свою спеціальність:
Спеціальність: 035 Філологія
Спеціалізація: германські мови і літератури, переклад включно,
Освітня програма: переклад (англійська перша)
Кваліфікація: перекладач англійської та німецької / французької мов
Спеціальність: 035 Філологія
Спеціалізація: слов’янські мови і літератури, переклад включно,
Освітня програма: переклад (російська, польська)
Кваліфікація: перекладач російської та польської мов
Перелік конкурсних предметів: українська мова та література, англійська мова, історія України, або географія
Чкаємо на вас: 18031, м. Черкаси, бул. Шевченка, 79.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода