Черкащанин на Чемпіонаті України встановив національний рекорд

Дата: 3-08-2018, 15:34

Черкащанин на Чемпіонаті України встановив національний рекорд
Із 27 липня по 2 серпня тривав чемпіонат України зі стрільби кульової. Проходили змагання у трьох містах: Києві, Львові та Чернігові. Черкаські стрілки змагалися на стрілецькій базі Києва, де брали участь спортсмени гвинтівкової групи. Команда Черкаської області була представлена 9-ма спортсменами. Вони продемонстрували високий рівень підготовки як в індивідуальних, так і командних вправах. Повідомляють у НОК.

«Оскільки в червні пожежею була знищена єдина база, де проводились національні змагання з кульової стрільби серед дорослих, то нас приймав тир у Києві. Організатори змагань мусили в короткі терміни підготувати тир до проведення змагань, усунути недоліки, виявлені раніше, та забезпечити спортсменів нормальними змагальними умовами. Через специфіку будівлі, яка зовсім не пристосована для проведення змагань такого рівня, умови були складними для багатьох спортсменів. Під час виконання вправ на вогневих рубежах було дуже жарко, вентиляція не справлялась з навантаженням. Багатьом стрільцям потрібно було робити вимушені перерви, щоб не довести себе до непритомності. Але незважаючи на складнощі, виступ нашої команди був вдалим», - ділиться враженнями від чемпіонату заслужений тренер України Наталія Чепурна.

Особливо високі результати та особисті рекорди продемонстрував срібний призер Олімпійських ігор Сергій Куліш. Йому не було рівних у вправах зі стрільби з малокаліберної гвинтівки: у вправі МГ-9 (60 пострілів лежачи) він показав абсолютний результат - 600 очок з 600 можливих; у вправі МГ-6 (стрільба по 40 пострілів з трьох положень) він настріляв найвищий результат для закритих та відкритих стрільбищ за всю історію кульової стрільби України – 1186 очок. Таким чином, Сергій завоював дві золоті медалі у особистому заліку. До них додалася і бронзова медаль у фіналі вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка, 60 пострілів).

Дмитро Омельяненко посів 6 місце серед 42 учасників у вправі ГП-6, 6 місце серед 28 учасників у вправі МГ-6 та 8 місце серед 29 учасників у вправі МГ-9. Наталія Чепурна посіла 11 місце серед 31 спортсменки у вправі МГ-6, а Чорноморець М. стала у цій вправі тринадцятою.

У командній олімпійській вправі ГП-МІКС виступало по 2 команди від області. Команда Чорноморець М.-Куліш С. у запеклій боротьбі посіла 4 місце, команда Боєва Д.-Омельяненко Д. була сьомою. Всього у цій вправі змагалось 18 команд.

У командному заліку команда чоловіків (Куліш С., Омельяненко Д., Хроненко М.) посіла 1 місце у вправі ГП-6 серед 12 команд, 3 місце у вправі МГ-6 та 4 місце у вправі МГ-9 серед 8 команд.

Команда жінок (Чепурна Н., Чорноморець М., Боєва Д.) посіла 5 місце у вправі МГ-6 та 6 місце у вправі МГ-9 серед 9 команд і 7 місце у вправі ГП-6 серед 15 команд.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода