ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Правила пиття води

Дата: 7-08-2018, 14:21.

Правила пиття води Вода - не просто рідина і для того, щоб вона приносила максимальну користь для організма, потрібно вміти правильно її вживати. Особливо це стає актуальним під час спеки.

* Чи шкідливо пити багато води? Ні, не шкідливо, за винятком деяких випадків (вагітність, набряки, проблеми з нирками).
* Чи потрібно пити воду вранці? Так, бажано, оскільки пити воду зранку натщесерце (1–2 склянки) дуже корисно. Такої кількості пиття достатньо для заповнення нічних втрат і для відновлення роботи кишківника.
* Чи потрібно перед їжею пити воду? Так, бажано, за півгодини до прийому їжі.
* Можна пити воду на ніч? Перед самим сном пити воду не обов’язково, якщо тільки не відчуваєте спрагу, але через годину після вечері корисно попити.
* Навіщо пити воду перед їжею? За півгодини до прийому їжі рекомендують випити 0,5–1 скл. води. Це необхідно, щоб запустити роботу шлунка, підготувавши його до подальшого прийому їжі.
* Чи потрібно пити воду після їжі? Так, через 1–2,5 години після їжі бажано попити. Це потрібно для полегшення завершального етапу травлення.
* Для чого потрібно пити воду перед фізичними вправами? Це необхідно для створення вільного запасу води (для виділення поту).

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS
«Хочу – можу» ...
Катерина Коваленко, RSS
Про Кривалівку ...
Лев Хмельковський, RSS
Спогади про літо ...
Тетяна Очеретяна, RSS