Олег Стадник розповів, які медичні документи необхідні для садочка

Дата: 8-08-2018, 13:31

Олег Стадник розповів, які медичні документи необхідні для садочка
Директор департаменту охорони здоров’я та соціальної політики виконавчого комітету Черкаської міської ради Олег Стадник у своєму дописі в соцмережі «Фейсбук» роз’яснив, які форми медичної документації і нормативні документи необхідно подавати батькам, які оформляють свою дитину в садочок.

– На цьому тижні ще не було і дня, коли б не приходили батьки їз проблемою усної відмови керівників садочків. Вкотре пояснюю – скасовані певні форми медичної документації і змінено нормативні документи. Останнє роз’яснення дав у листі заступник Міністра МОЗу Лінчевський. Цей лист ми надіслали в департамент освіти, він надісланий голові міської депутатської комісії з питаннь освіти та охорони здоров’я.

А тепер увага!!! Для здорової дитини необхідно від медичних працівників лише два документи: довідка педіатра про стан здоров’я дитини на момент огляду та довідка про щеплення. Все! Ніяких ЛКК, навіть якщо довідка про щеплення без отриманої вакцинації. Наголошую, що ЛКК потрібні для дітей, які мають проблеми із здоров’ям і йдуть за показаннями до спеціальних груп і садочків за профілем хвороби. Педіатри працюють у Центрах сімейної медицини, ЛКК у складі міської дитячої лікарні.

Є ще одна об’єктивна річ – останні чотири роки в Україні була провалена вакцинальна компанія – МОЗ не зміг провести процедури закупівель, вакцин для обов’язкового календаря щеплень не було. Тому питома вага дітей із ідеальним календарем щеплень мала по цій причині. Якщо вам на вашій заяві про прийом дитини до садочка напишуть офіційну відмову, прошу із таким документом звернутись в департамент освіти, бо по такій причині необхідно закрити 2/3 садочків і до нас – ми готові провести аналіз медичних документів вже прийнятих дітей, і сказати вам, що не приймають усіх, або лише не прийняли вас. Тоді вам за захистом своїх прав до правоохоронних органів.

Разом з тим, з початку цього року вакцини надійшли у достатній кількості і за порадою педіатра ви можете розпочати додаткову вакцинацію своїх дітей – одне іншому не перешкода, бо повний календар ви можете отримати лише перед школою, але ж садочки функціонують, фінансуються на кожну дитину для дітей дошкільного віку. Тому необхідно знайти золоту середину у забезпеченні імунітету вашої дитини та правом на дошкільну освіту, гарантовану Конституцією України.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода