КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Новини » Кримінал

Роздрукувати        Друкована версія

Колишнього голову РДА Черкащини притягнули до відповідальності

Дата: 8-08-2018, 14:03.

Колишнього голову РДА Черкащини притягнули до відповідальності Притягнуто до адміністративної відповідальності колишнього голову райдержадміністрації, який при звільненні несвоєчасно подав декларацію. Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Прокуратурою Черкаської області забезпечено участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 1 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно голови однієї з районних державних адміністрацій області.

Установлено, що вказаний чиновник, всупереч вимогам антикорупційного законодавства, без поважних причин, несвоєчасно подав декларацію особи, яка припинила діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Постановою Городищенського районного суду посадовця визнано винуватим у вчиненні вказаного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 грн.

На цей час рішення набрало законної сили.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про «мову ненависті» ...
Галина Березенко, RSS
Дорога в незалежність ...
Сергій Мошенський, RSS
Три зустрічі з морем ...
Владислав Бедринець, RSS
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS