СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Погоду з прохолодними ночами прогнозують на Черкащині

Дата: 8-08-2018, 18:00.

Погоду з прохолодними ночами прогнозують на Черкащині Початок серпня на Черкащині цього року видався дуже теплим, в окремі дні спекотним. У Черкасах середня добова температура повітря протягом 1-7 серпня була у межах 22-24° (норма 20-20,5°), максимуми вдень досягали 27-31°, вночі мінімальна температура повітря 16-20°. Однак, для порівняння, початок серпня 2017 року був значно теплішим. Середня добова температура повітря впродовж перших семи діб тоді становила 26-28,5°, денні максимуми досягали 32-36°, вночі було 17-21°. Повідомляють в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.
Погоду Черкащини продовжує формувати європейський антициклон, центр якого поступово переміщується на центральну Україну. Ще завтра переважатимуть слабкі вітри північного напрямку, тому температурні показники суттєво не зміняться. Вночі прохолодно, до +13+15º, вдень не дуже жарко – до +25+27º. Без опадів. Надалі температурний фон дещо підвищиться.
Суха тепла погода сприяє зростанню показника пожежної небезпеки, будьте обережні з вогнем на природі! Радимо не втрачати погожих днів для проведення сільськогосподарських робіт.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про «мову ненависті» ...
Галина Березенко, RSS
Дорога в незалежність ...
Сергій Мошенський, RSS
Три зустрічі з морем ...
Владислав Бедринець, RSS
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS