КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Новини » Кримінал

Роздрукувати        Друкована версія

Прокуратура оскаржуватиме рішення суду стосовно обвинуваченого у побитті місцевого жителя біля клубу «Reflection»

Дата: 9-08-2018, 12:01.

Прокуратура оскаржуватиме рішення суду стосовно обвинуваченого у побитті місцевого жителя біля клубу «Reflection» Прокуратура оскаржуватиме рішення суду апеляційної інстанції стосовно обвинуваченого у побитті місцевого жителя біля клубу «Reflection». Повідомляють в прес-службі прокуратури Черкаської області.
Апеляційним судом Черкаської області 08.08.2018 завершено апеляційний розгляд кримінального провадження стосовно жителя м. Черкаси, який обвинувачується в нанесенні тяжкого тілесного ушкодження місцевому жителю неподалік від ресторану-клубу «Reflection», що спричинило смерть потерпілого, тобто в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Під час розгляду в суді вказаної справи прокуратурою забезпечено принципове реагування на порушення обвинуваченим процесуальних обов’язків, встановлених йому судом при обранні запобіжного заходу, та подано клопотання про зміну йому запобіжного заходу з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою.

Також під час судових дебатів прокурор орієнтував суд апеляційної інстанції на призначення обвинуваченому покарання у виді 10 років позбавлення волі, проте суд, перекваліфікувавши дії обвинуваченого, визнав останнього винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 119 (вбивство через необережність) Кримінального кодексу України, та призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України обвинуваченого звільнено від відбування покарання з випробуванням із іспитовим строком 2 роки.

Нагадаємо, що 15.10.2016, близько 04 години, неподалік від ресторану-клубу «Reflection», житель м. Черкаси отримав небезпечні для життя тяжкі тілесні ушкодження від чоловіка, який, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час сварки на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, умисно наніс потерпілому декілька ударів в область голови та тулуба. Від отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер у лікарні, а зловмисник з місця скоєння злочину зник і в подальшому був затриманий правоохоронцями.

Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси від 17.07.2017 обвинуваченого визнано винним за ч. 2 ст. 121, ч. 1 ст. 296 (хуліганство) КК України та засуджено до 8 років позбавлення волі. Зазначене судове рішення оскаржено стороною захисту та прокурором до апеляційного суду Черкаської області.

На цей час рішення апеляційного суду Черкаської області набрало законної сили.

У зв’язку з тим, що позиція прокурора щодо кваліфікації дій обвинуваченого за ч. 2 ст. 121 КК України та призначеного йому покарання залишалася незмінною й принциповою упродовж усього апеляційного розгляду, прокуратурою Черкаської області на вказане вище рішення колегії суддів апеляційного суду Черкаської області буде подано касаційну скаргу.


Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про «мову ненависті» ...
Галина Березенко, RSS
Дорога в незалежність ...
Сергій Мошенський, RSS
Три зустрічі з морем ...
Владислав Бедринець, RSS
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS