Повідомлено про підозру працівнику поліції, який умисно не подав декларації

Дата: 9-08-2018, 13:33

Повідомлено про підозру працівнику поліції, який умисно не подав декларації
Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, розпочатому за фактом вчинення працівником поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України. Повідомляють в прес-службі прокуратури Черкаської області.

Досудовим розслідуванням установлено, що працівник поліції, будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», знаючи про обов’язок подання щорічної декларації та маючи для цього всі необхідні умови й технічну можливість, в установленому порядку умисно не подав декларацію за 2016 рік і декларацію особи, яка припинила діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави, за 2018 рік за формою, що визначена Національним агентством з питань запобігання корупції.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів 07.08.2018 вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування в зазначеному кримінальному провадженні здійснюється слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Черкаській області за матеріалами Черкаського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України під процесуальним керівництвом працівників прокуратури Черкаської області.

На цей час досудове розслідування триває, вживаються заходи щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

Довідково: за вчинення зазначеного кримінального правопорушення передбачено покарання у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода