СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Завтра на Черкащині невелика хмарність

Дата: 9-08-2018, 18:00.

Завтра на Черкащині невелика хмарність У нашому регіоні на фоні посилення скандинавського антициклону очікуються відносно прохолодні ночі та сонячна жарка погода у денні години. Переважаюча температура повітря вночі 11..16°, вдень 23..28°. Таким чином, добовий хід температури повітря буде досить великим, температура від ночі до дня буде підвищуватися більш ніж на 10º. Повідомляють в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

За прогнозом синоптиків, завтра, 10 серпня очікується невелика хмарність. Без опадів. Вітер північно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі 11..16º, вдень 23..28º, у Черкасах вночі 12..14º, вдень 25..27º.

До кінця тижня погожа погода збережеться, що сприятиме проведенню польових робіт та підготовці господарського комплексу до найбільш складного у погодному відношенні осінньо-зимового періоду.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про «мову ненависті» ...
Галина Березенко, RSS
Дорога в незалежність ...
Сергій Мошенський, RSS
Три зустрічі з морем ...
Владислав Бедринець, RSS
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS