СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Городищенські старшокласники відкрили для себе Німеччину

Дата: 9-08-2018, 19:32.

Городищенські старшокласники відкрили для себе Німеччину Група школярів-старшокласників із Городища два тижні перебувала у Німеччині. Поїздку організували Німецький Червоний Хрест в Ульзені (Нижня Саксонія) та Німецько-Українське товариство у графстві Бентхайм. Товариство діє вже понад чверть століття, один із напрямків роботи – обмін молодіжними делегаціями. Діти живуть у сім’ях, для них організовуються цікаві екскурсії. Цього разу до Німеччини вирушили 18 дітей і 4 дорослих. Керівник групи – багатолітній координатор німецько-українських програм Олександр Щепак.
У Німеччині городищенським школярам усе сподобалося. Вони побачили промислові центри та затишну провінцію, де і живе більшість німців. Припали до смаку будиночки, які дуже красиво оздоблені квітами, а також вразили великі вітряки, які дають електроенергію. Звичайно, трішки хвилювалися, очікуючи на зустріч з німецькими родинами, але швидко звикли і знайшли спільну мову.
З групою весь час був великий друг України підприємець і меценат Альберт Цегер. Він вже багато років допомагає організовувати поїздки, неодноразово привозив гуманітарну допомогу, має звання Почесний громадянин м. Городище.
В Німеччині дітей радо вітали очільники місцевих громад. Представник одного з банків вручив кожному старшокласнику по 20 євро на кишенькові витрати. Були цікаві екскурсії. Відвідали завод у Папенбурзі, де збирають круїзні судна, величезні кораблі. Удень розважалися, їздили в місто, увечері гуляли біля моря та спілкувалися.
Із пам'яток старовини особливо вразив тисячолітній графський замок у Бад-Бентхаймі. Побували на великому рок-концерті під відкритим небом.
В один із днів їздили дивитися, як живуть німецькі фермери. Нині Європа дуже сильно потерпає від посухи. Познайомилися з німецькими дітьми. Найбільше сподобався парк розваг, де відчули, що таке справжній адреналін.
Володимир ЧОС


Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про «мову ненависті» ...
Галина Березенко, RSS
Дорога в незалежність ...
Сергій Мошенський, RSS
Три зустрічі з морем ...
Владислав Бедринець, RSS
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS