КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Юні художники з Черкащини стали фіналістами Всеукраїнського конкурсу

Дата: 9-08-2018, 19:02.

Юні художники з Черкащини стали фіналістами Всеукраїнського конкурсу Талановиті вихованці позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради взяли участь у Всеукраїнському художньому конкурсі. Про це повідомляє прес-служба Молодіжного центру.

Так, шестеро вихованців художньої студії «Сузір’я» та студії декоративно-прикладного мистецтва «Творче коло» стали фіналістами Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Наше мирне небо». А робота Юлі Олійник зайняла перше місце у молодшій категорії до 7 років.

Тепер юні художники Центру відвідають Фестиваль авіації, який відбудеться у вересні на аеродромі «Коротич», Харківської області.
Уже третій рік поспіль в рамках Харківського фестивалю авіації реалізовується соціальний проект, спрямований на взаємодію дітей і дорослих, підвищення інтересу до авіації в суспільстві − конкурс малюнка «Наше мирне небо».
Цьогоріч на розгляд компетентного журі представлено 1942 художніх творів із 149 закладів освіти та центрів дитячої творчості, фіналістами стали представники 18 областей України.
.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про «мову ненависті» ...
Галина Березенко, RSS
Дорога в незалежність ...
Сергій Мошенський, RSS
Три зустрічі з морем ...
Владислав Бедринець, RSS
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS