ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

У Каневі встановлять трансформатор вагою 27 тонн

Дата: 9-08-2018, 17:03.

У Каневі встановлять трансформатор вагою 27 тонн Трансформатор потужністю 10 МВольт/Ампер переміщують із Черкас до Канева, для забезпечення електропостачанням міста і району, оскільки той, що використовували до цього часу, вийшов з ладу. Для підняття і встановлення на машину 27-тонного обладнання було застосовано спеціальний кран. Тягач із спеціальною платформою має здолати шлях від Геронимівки до Канева, двічі перетнувши Дніпро.

– На підстанції «Магніт» у цьому році вийшов з ладу трансформатор потужністю 16 МВольт/Ампер, – розповідає заступник директора технічного ПАТ «Черкасиобленерго» з високовольтних мереж В’ячеслав Гайко. – Це двотрансформаторна підстанція. Зараз на одному трансформаторі заживлені всі споживачі Канева і Канівського району. Щоб забезпечити безперебійне живлення, заплановані в «Черкасиобленерго» роботи по переміщенню трансформатора із підстанції «Соснівка» потужністю 10 МВольт/Ампер на підстанцію «Магніт». Спочатку планували доставляти через Мошни і Софіївку, але стан доріг не задовольняє безпечного переміщення трансформатора, тому був обраний інший маршрут. Всі дозволи на перевезення вже отримані.

За словами спеціалістів, доставка і монтаж трансформатора на підстанції триватиме 3 тижні. Замість того трансформатора, який відвезуть у Канів, в «Соснівці» буде встановлено інший, менш потужний, але цілком здатний справитися із поставленими завданнями.

Владислав Бедринець

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS
«Хочу – можу» ...
Катерина Коваленко, RSS
Про Кривалівку ...
Лев Хмельковський, RSS
Спогади про літо ...
Тетяна Очеретяна, RSS